Boya Parlatma ve Koruma

Anasayfa / Hizmetler / Boya Parlatma ve Koruma / Boya Parlatma ve Koruma

Würth Hibatech’de Boya Koruma Uygulaması


Würth Hibatech ailesi olarak, aracınızın boyasına zarar verebilecek kuş pislikleri, endüstriyel lekeler ve kimyasal tozlar (demir ve diğer metal tozları, kireçli su lekeleri ve partiküller, kimyasal tuz) ve zift-katran gibi dış etkenlerden aracınızın boyasını korumak için, 1.Sınıf kalite ürünlerimiz ile sizleri en iyi sonuca ulaştırmak için hizmet vermekteyiz.

Uygulamamızın Aşamaları

  • Öncelik aracınız, Würth kalitesinde 1. sınıf ürünlerimiz yardımıyla su ile tam anlamıyla temizlenemeyen, boya üzerine yapışmış inatçı kir ve lekelerden (zift-katran, ağaç reçineleri, kimyasal ürün partikül ve kalıntıları) araç boyasına zarar verilmeden temizlenir.
  • Araç yüzeyinde dış etkenler dolayısıyla oluşmuş olan çizikler, boya deformasyonları ve boya üzerindeki harelenmeler araç boyasına ve çiziklerin derinliklerine göre, özel üretim olan ürünlerimiz sayesinde araç boyasına ve verniğine zarar verilmeden giderilir.
  • Aracın üzerindeki tüm bu kirler temizlenip, boya yüzeyindeki çizikler giderildikten sonra özel üretim ürünlerimiz sayesinde kontrolü sağlanır. Herhangi bir sorun kalmadığından emin olunduktan sonra 1. sınıf nano boya parlatma ürünleri ile aracınız ilk günkü gibi göz kamaştıran parlaklığına kavuşmuş olur. Aracınızın üzerinde harelerin kalmaması için yüksek kaliteli silikonsuz cilalarımız sayesinde araç boyası ve verniğine zarar vermeden yok edilir.
  • Tüm bu işlemler sonrasında aracınızda sağlanan bu temizlik ve parlaklığı uzun süre sağlamak ve aracınızı dış etkenlere karşı korumak adına son aşamada boya koruma işlemi uygulanır. Yüksek kaliteli nano cila partikülleri, aracın vernikli boyası üzerine yapışarak burada şeffaf ve sert bir koruma katmanı oluşturur. Bu yüzey, aracınızın boyasını UV ışınlarının zararlı etkilerine ve diğer zararlı dış etkenlere karşı koruma altına alır.
  • Uygulanan işlem, aracınızın dış etmenlere maruz kalma süresine bağlı olarak 6 ay – 1 yıl süre zarfı içerisinde boya yüzeyinde kalarak aracınızda koruma sağlamaktadır.

Uygulamamızın aşamalarında kullanılan ürünlerimiz tamamıyla Würth'ün özel olarak üretmiş olduğu 1. sınıf ürünler olup aracınıza hiçbir şekilde zarar vermez. Ve istenilen en iyi sonuca ulaşılır. Profesyonel kadromuz ve 1. sınıf ürünlerimiz ile daima iyi ve güler yüzlü hizmet için Würth Hibatech.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 258 11 33

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top