Far Yenileme ve Temizleme

Anasayfa / Hizmetler / Far Yenileme ve Parlatma / Far Yenileme ve Temizleme

Würth Hibatech’de Far Temizlik Uygulaması

Araç farları, üretim sırasında akrilik adı verilen malzeme ile kaplanır. Akrilik, yıllara bağlı olarak çevresel etkenlerden dolayı kirlenir, matlaşır ve sararır. Bunlara sebep olan durum ise güneş ışığı ve akriliğe zarar veren deterjanlardır. Bu durum da farların aydınlatma mesafesini düşürür ve aracınızda kötü bir görüntü oluşturur. Würth Hibatech ailesi olarak aracınızdaki bu kötü görüntüyü gidererek farlarınızın iyi aydınlatması için bu işlemi profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere hizmet olarak sunmaktayız.

Uygulama Adımları

  • Araç boyasına zarar vermemek adına, açıkta boyalı alan kalmayacak şekilde farların etrafı maskeleme bandı yardımıyla bantlanır.
  • Far yüzeyinde bulunan çiziklerin derinliğine göre önce zımpara seçimi yapılır.
  • Far yüzeyi ıslatıldıktan sonra zımparalama işlemine geçilir. Zımpara işlemine devam edildikçe farın kirlenmesine sebep olan kirlilik katmanları ortadan kalkmaya başlar. Cam yüzeyi pürüzsüz hale gelene kadar işlem devam eder.
  • Zımpara işlemi bittikten sonra far güzelce yıkanır ve kurulanır.
  • Daha sonra far üzerine pasta uygulanarak cam yüzey iyice temizlenir.
  • Son olarak far cilalama işlemi yapılır. Bu işlem sonrasında araç farınız ilk günkü temizliğine ulaşmış olur.

Uygulamalarımızda kullandığımız ürünler, tamamen Würth tarafından üretilen piyasanın  bir numaralı ürünleridir. Tüm bu işlemler aracınıza hiçbir zarar vermeden profesyonel ekiplerimiz tarafından uygulanır. Würth Hibatech ailesi olarak sizlere daima iyi ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 258 11 33

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top