Motor Koruma

Anasayfa / Hizmetler / Motor Temizleme ve Koruma / Motor Koruma

Würth Hibatech’de Motor Temizle Ve Motor Koruma İşlemi

Aracın motor bölümünde bulunan tüm aksamlarına zaman geçtikçe çamur, toz, zift gibi pek çok madde yapışır. Bunlar kirli motor görünümünün yanı sıra ilerleyen zamanlarda temizlenmesi daha zor hale gelen kirler olur.

Würth Hibatech olarak kullandığımız yüksek kaliteli ürünler sayesinde motorunuzu tüm bu kirlerden arındırıp daha güzel bir görüntü elde etmenizi sağlamaktayız. Daha sonrasında yine yüksek kaliteli ürünlerimiz sayesinde bu güzel görüntüyü korumanıza da yardımcı olmaktayız.

Neden Würth Hibatech?

Kullandığımız ürünler daima Würth kalitesi ile piyasada bilinen açık ara farkla 1. sınıf ürünler olup, aracınıza hiçbir zararı yoktur. Motorun kirlilik derecesine göre yapılan uygulama sayesinde daime en iyi sonuca ulaşılır. Profesyonel çalışan kadromuz ve yüksek kalite ürünlerimiz sayesinde sizlere daima iyi bir hizmet sunmaktayız.


Motor Temizleme ve Koruma İşlemi Nasıl Yapılır?

  • Aracın motor kısmındaki elektronik olan tüm aksamlar ve soketler (elektronik beyin, radyatör fan soketi, far bağlantıları, ateşleme modülü, röleler vb.) özel koruyucu spreyler sayesinde su geçirmezliği sağlanarak izole edilir.
  • Motor kısmında bulunan tüm aksamlar 1.Sınıf olan ürünlerimiz ile en ince ayrıntısına kadar temizlenir.
  • Son aşama olarak motor kısmı durulanır, hava yardımı ile kurutulur. Temizlenen kısımlara temizliği korumak amacıyla özel ürünler uygulanır.
  • Tüm bu işlemler sonrasında motorunuz temiz görünüme kavuşur ve kirlere karşı korunur.
  • Aracın kirlilik seviyesine bağlı olarak işlem süresi yaklaşık 40-60 dakika arasıdır.

Kullandığımız ürünlerin tamamı Würth ürünleri olup araç temizliğine önem veren siz değerli müşterilerimiz için, sizlere en iyi kadro ile daima güler yüzlü hizmet sunmaktayız.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 258 11 33

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top