Seramik Kaplama

Anasayfa / Hizmetler / Seramik Kaplama / Seramik Kaplama

Würth Hibatech’de Seramik Kaplama Uygulaması

Aracınızın boya yüzeyine doğal ve endüstriyel yollarla gelebilecek tüm zararları engellemek amacıyla ortaya çıkmış olan bir yöntemdir. Profesyonel kadromuz ile özenli bir işçilik sayesinde araçlarınızı bu tahribata sebep olabilecek durumlara karşı koruma altına almaktayız.

Würtg tarafından 1. sınıf kalite üretilen ürünlerimiz sayesinde uygulama bittiğinde aracınız, doğal koşulların meydana getireceği (çamur, zift-katran vb.) zararlı etkilere karşı tam anlamıyla koruma sahibi olur. Ayrıca ağaç reçineleri, kuş pislikleri ve böcek yapışmalarının sonucunda ortaya çıkacak olan asit türlerinin araç boyasına işleme süresini geciktirerek size ekstra zaman kazandıracaktır. Aracınız uygulama sonrasında UV ışınlara karşıda koruma altında olacağından, UV ışınların boya yüzeyinde oluşturacağı zararlı etkilerinde önüne geçilir.

Uygulama Adımları

  • Öncelikle aracınızın tüm kirli yüzeyleri, aracın uygulamaya hazır olması bakımından detaylı bir şekilde kaliteli ürünlerimizle temizlenir.
  • Araç yüzeyinde herhangi bir iz ve ıslak yüzey kalmayacak şekilde mikro fiber bezler yardımıyla tam anlamıyla kurulanır.
  • Araç kaportasında kılcal çizikler mevcut ise çizik giderici yüksek kalite çizik giderme ürünlerimiz yardımıyla bu çizikler giderilir.
  • Daha sonra ortaya çıkmış olan hareler yine özel üretim ürünlerimiz yardımıyla giderilir ve araç iyice parlatılır.
  • Araç tam anlamıyla işleme hazırlandığında işlemin uygulamasına geçilebilir.
  • İşlem uygulanırken, 1.Sınıf kaliteli seramik kaplama ürünümüz aracın her bölgesine eşit şekilde uygulanır.
  • Mikro fiber bez yardımıyla, hava sıcaklığına bağlı olarak 5-10 dakika beklendikten sonra kabası alınacak şekilde araç silinir.
  • İşlemler sonucunda araç boyası üzerinde 18 mikron gibi bir koruma katmanı oluşturulmuş olur.
  • İşlem sonrası ürünün tam anlamıyla kuruması için 24 saat beklenmesi gerekmektedir.

Araç kuruduktan sonra sizlere teslim edilmektedir.

Uygulama sonrasında aracınız için son derece etkili bir koruma sağlanmış olur. Ürünlerimizin tamamı Würth tarafından 1. sınıf kalite olup garantilidir. Profesyonel kadromuz tarafından uygulanan bu işlemde mükemmel sonuç elde edilmektedir. Würth Hibatech ailesi olarak sizlere daima kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmaktayız.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 258 11 33

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top